O NÁS

Rekonstrukce bytu

Spolehněte se na nás ve věci rekonstrukce vašeho bytu. Naši práci odvedeme naprosto profesionálně a k vaší plné spokojenosti. V případě potřeby dokážeme zajistit projektanta i statika, pomůžeme s vyřízením na úřadech. Za více než deset let našeho působení na trhu jsme nasbírali dostatek zkušeností. Renovaci bytu včetně koupelen a sanitárního zařízení  a veškerých instalací zvládneme od A do Z.

Jdeme s dobou

Spoléháme se na naše dovednosti a moderní techniky a materiály. Nejen při rekonstrukcích bytů využíváme betonové stěrky firmy Ardex. Tento inovativní materiál otevírá díky nepřebernému počtu různorodých technik nové možnosti klasickému designu betonu.

Systém sádrokarton

Sádrokartonové stavební systémy nabývají stále více na popularitě. Mezi jejich výhody patří jednoduchá zpracovatelnost při zanechání minimálního odpadu. Vykazují výborné tepelně-izolační vlastnosti, stejně dobře tlumí i hluk.

Snadná montáž i demontáž

Montáž sádrokartonu je rychlá a čistá. Stejně rychle pak v případě potřeby můžeme příčky demontovat nebo přemístit. To zdaleka nejsou všechny benefity tohoto řešení.

Zateplení budov

Vhodným zateplením můžete výrazně snížit vaše účty za topení. Zateplete fasádu vašeho domu, snižte výdaje na vytápění až o 60 procent a užívejte si výrazně lepší tepelnou pohodu nejen v zimě, ale i v horkých letních měsících.

Kromě lepších tepelných vlastností vašeho domu, snížíte také riziko plísní a ochráníte svůj příbytek před hlukem. Zvláště při použití minerální vaty totiž vytvoříte zvukovou bariéru a dům izolujete i zvukově.

Máme dostatek zkušeností

Zajistíme kompletní dodávky fasád na rodinné domy, včetně polystyrenu či minerální vaty. Máme zkušenosti s montáží i povrchovou úpravou fasády.

www.weber-terranova.cz

BENÁTSKÝ ŠTUK

Jedinečná technika dekorování stěn

Benátský štuk je pro svou vysokou dekorativnost a jedinečnost coby luxusní materiál používán v reprezentativních prostorách bytových i komerčních interiérů, hodí se pro moderní i historické interiéry, používá se zpravidla na stěnách a stropech. Lze provést prakticky v jakémkoliv barevném odstínu.

Po dokončení (vytvrdnutí) je štuk velmi trvanlivý a odolný i vůči vodě a plísním. Na typicky lesklém povrchu jsou vykreslené jedinečné efekty.

Nejčastější použití...

Benátský štuk nejčastěji používáme na vybranou stěnu rozlehlejších vstupních prostor, hal, chodeb nebo obývacích pokojů. Luxusní povrch se zdůrazní vhodným nasvícením. Benátský štuk se po zavoskování nebo přelakování povrchu hodí také pro koupelny a toalety, kde vytvoří jedinečný a vodě odolný povrch beze spár.